KONST / Litografier / Litografi 9895379
nr 989 5379
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografi, Einar Nerman (1888-1983), Isaac och Jolin, Paris 1909, signerad, motivet: 23x31
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:31:16
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman